Aktuality

Navštivte nás také
na facebooku!

Navštivte také stránky Sokola
na Sokol.eu!

Kontakt

T.J. Sokol Slatiňany
tjsokolslatinany@seznam.cz

více

Sponzoři

Město Slatiňany

Pardubický kraj

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Národní sportovní agenturaTaneční kurzy:

Nové aktuální informace ke kurzům na podzim 2021 jsou v sekci Taneční kurzy.

Naše Velikonoce

Vážení účastníci sokolské soutěže „ Naše velikonoce“,

Děkujeme Vám všem co jste zaslali svůj výtvor s velikonoční tématikou do naší soutěže. Bylo příjemným zjištěním, že se Vás zúčastnilo opravdu mnoho a Vaše výrobky byly skutečně hodnotné. Všechny zaslané fotografie budou vystavené v naší sokolovně do konce letošního roku a bude tak možnost si je všechny prohlédnout. Velikonoce byly netradiční ale je moc dobré , že spousta z Vás zůstala  aktivní a že ani ten ošklivý virus  Vás nezastavil prožít velikonoce  v tradiční náladě, s chutí něco dělat a to navzdory  všem okolnostem. Těžko hodnotit výrobky jednotlivě. Snad jen zvláštní pochvala  těm nejmladším šikulkám Míšovi Kolkovi (3 roky) a Sofince Zdražilové (4 roky). Ale první –jste byli Vy všichni. Opravdu klobouk dolů.

Dostavte se prosím všichni účastníci  do Infocentra ve Slatiňanech, kde Vám pracovníci předají diplom a malou pozornost ze Slatiňan.Je nutné se však  dostavit  do konce května.

Těšíme se s Vámi všemi na setkání při některé z našich akcí, které  čekají  jen na rozvolnění současné situace. Tak veselou a zdravou mysl Vám i do Vašich rodin.

Za Sokol Slatiňany

Jirka Trojan

Starosta

Všechny výtvory jsou k zobrazení zde:

Naše Velikonoce

Aktuální akce:

LETNÍ TÁBOR TAJEMSTVÍ LESA 2021:

Letní tábor pro milovníky přírody, mladé zálesáky a pracovité táborníky se smyslem pro humor se koná od 31.7.-14.8.2021 na táborové základně Zlatník u obce Bojanov, Hůrka.

Zvu všechny zájemce k nám!

Jirka Trojan, vedoucí tábora (603 531 768, jtrojan(zavináč)t-servis.cz)

Bližší informace k táboru a přihláška na tábor je zde:

Přihláška na tábor

ŽUPNÍ ZÁVOD VE SPORTOVNÍ VŠESTRANNOSTI

Zdravím malé sokolky a sokolíky!

Jaro klepe na dveře, venku je příjemně - je potřeba konečně začít něco dělat – třeba si společně zasoutěžit, byť jen na dálku. Do tělocvičen a na hřiště zatím nemůžeme, ale věřme, že se to brzy změní k lepšímu. Župa- Východočeská Pippichova vypsala, tak jako v roce 2019, sérii Župních závodů. Budou celkem tři (jaro, léto, podzim). Výsledky soutěže budou vždy do týdne vyvěšeny na webových stránkách župy. Na závěr budou vyhodnoceni tři nejlepší v každé kategorii. Zasílám pro zájemce propozice Jarního župního závodu. Výkony svých dětí pošlete v termínu do 20. 4. 2021 na hoffmannova16(zavináč)seznam.cz.

Těším se na Vaši účast. Sportu zdar!

Světlana Pilařová, náčelnice

Odkaz pro stažení propozic závodu

Základní gymnastika pro děti:

Vážení rodiče, vzhledem vyhlášení nouzového stavu, ruším cvičení dětí. S pozdravem Světlana Pilařová cvičitelka

Po uvolnění opatření základní gymnastika pro probíhá každé pondělí 16.30 – 17.15 (předškolní děti 3 – 6 let),17:15 – 18.00 (mladší žactvo 7 – 13 let), 18.00 – 19.00 (ženy) a ve čtvrtek od 16:30-17:30 (mladší žactvo).

V těchto časech je možné děti přihlásit.Bližší informace na tel.:724 258 761, mail:Hoffmannova16(zavináč)seznam.cz

Sejkorky:

Vážení rodiče, z důvodu vyhlášení nouzového stavu a proticovidových vládních opatření nesmí probíhat normální zkoušky souboru. Stáňa Sejkorová, vedoucí souboru

Po uvolnění opatření Dětský folklorní soubor Sejkorky Slatiňany nacvičuje každý pátek od 13:30-18:00

Sejkorky hledají také muzikanty, a proto pokud hraješ na housle, klarinet, flétnu či basu a chceš hrát v Sejkorkách, tak neváhej a přijď!

česká verze aktualizována 24.11.2019 design Jan Pachol 2010