Aktuality

Navštivte nás také
na facebooku!

Kontakt

T.J. Sokol Slatiňany
tjsokolslatinany@seznam.cz

více

Sponzoři

Město Slatiňany

Pardubický kraj

Město SlatiňanyTaneční - sokolovna Slatiňany podzim 2020

Vyučují: Pavel Stejskal a Mgr. Miroslava Hrstková

Místo konání: Sokolovna Slatiňany, Tyršova 431, Slatiňany

Počet lekcí: 10 základních lekcí, 2 prodloužené lekce, 1 závěrečný ples (Věneček) za hudebního doprovodu skupiny Chorus

Cena: 2 000 Kč/1 účastník kurzu Formulář přihlášky

Způsob placení: Po zaslání vyplněné přihlášky a přidělení variabilního symbolu k platbě lze celou částku 2 000 Kč zaplatit na účet 2201685105/2010 nebo lze zaplatit na účet zálohu 1000,-Kč a doplatek hotově před 1.lekcí.

Rozpis lekcí:

Protože v době konání tanečních dochází ke zvýšené koncentraci počtu lidí, rozhodli jsme, že z důvodu zamezení možného šíření nákazy Covid-19  se taneční od září konat nebudou. Vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a rozdílné intenzitě výskytu onemocnění covid-19 vidíme toto řešení jako správné z důvodu ochrany zdraví nás všech.  Tuto výjimečnou situaci řešíme poprvé a žádné řešení pravděpodobně nebude vyhovovat všem.  Přesto Vám sděluji, že pokud pomine riziko nákazy, tak by se taneční mohly konat od ledna 2021. Chápeme, že se to mnohým z Vás nemusí hodit, ale v současné době toto vidíme, jako nejlepší možné řešení. V případě, že by nedošlo ke zlepšení nevylučujeme, že se taneční vůbec konat nebudou. Předáváme Vám tuto informaci a očekáváme od všech účastníků na ni reakci v tom smyslu, zda byste chtěli navštěvovat taneční v lednu  (pátky 18.45-21.30 hod.) nebo svoji přihlášku rušíte a požadujete vrátit již zaplacené kurzovné (v tom případě uveďte č. účtu).

Oblečení v lekcích:

Chlapci - společenský oblek, tmavé vysoké ponožky, společenská košile, kravata nebo motýlek, tmavá společenská obuv, bílé rukavičky

Dívky - společenské šaty a sukně, společenské halenky, společenské kalhoty, taneční obuv na menším podpatku (ne baleríny), na Věneček dlouhé šaty světlé barvy

Diváci - páni: společenský oblek, společenská košile, kravata, společenská obuv (na základní lekce není podmínkou sako a kravata, na prodlouženou ano)

Diváci - dámy: společenské šaty, sukně, kalhoty a halenka, společenská obuv

Cílem kurzu je, aby se mládež naučila nejen tančit, ale také pohybovat se ve společnosti. Proto je třeba, aby celé taneční probíhaly ve slavnostním duchu, aby nejen kurzisté, ale i diváci byli společensky oblečeni. Upozorňujeme, že riflová móda není společenská, stejně jako různé mikiny. Tenisky a jiná nespolečenská obuv k obleku je také nemožná.

PROTO VÝSLOVNĚ ŽÁDÁME NÁVŠTĚVNÍKY, ABY DBALI NA DODRŽOVÁNÍ SPOLEČENSKÉHO OBLEČENÍ.

Po celou dobu výuky bude možné se občerstvit přímo v baru sokolovny, kde budou prodávány nápoje a drobné občerstvení.

Fotografování – jedná se o společné fotografie účastníků kurzu. Termín společného focení bude oznámen v průběhu tanečních.

Vstupné: základní lekce: dospělý 40 Kč, dítě do 15 let 25 Kč prodloužené lekce a tematické večery: dospělý 60 Kč, dítě do 15 let 40 Kč gardenka: 500 Kč (předplacené vstupné na základní a prodloužené lekce, je přenosná) šatna: 5 Kč/ks Věneček: 150 Kč, účastníci kurzu zdarma. Vstupenka je zároveň i místenkou ke stolu a bude prodávána během tanečních od 9. lekce.

Vyplněnou přihlášku zašlete na adresu tanecni.slatinany@seznam.cz.

Případné dotazy na tel. 608 970 115 (Hanušová Hana)

Přihláška do tanečních pro rok 2020: Formulář

Informace k tanečním kurzům v roce 2020: Informace

česká verze aktualizována 24.11.2019 design Jan Pachol 2010