Aktuality

Navštivte nás také
na facebooku!

Navštivte také stránky Sokola
na Sokol.eu!

Kontakt

T.J. Sokol Slatiňany
tjsokolslatinany@seznam.cz

více

Sponzoři

Město Slatiňany

Pardubický kraj

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Národní sportovní agentura

Česká obec sokolská

ALMiG Kompresory s.r.o.

Sokolovna slouží nejen pro fungování jednotlivých oddílů tělocvičné jednoty, ale i pro možnosti pronájmu pro ostatní subjekty a širokou veřejnost.

V červenci a srpnu 2019 proběhlo malování v sokolovně, během kterého se v sokolovně provedly i drobné stavební úpravy. V minulých letech proběhly opravy sociálního zařízení, a proto jsou nyní veškeré prostory sokolovny vhodným místem pro konání nejrůznějších společenských akcí. Jednota může k těmto příležitostem nabídnout 250 polstrovaných židlí a patřičný počet stolů s ubrusy. Maximální kapacita sokolovny pro pořádání společenských akcí je 250 lidí.

V prostoru sokolovny se nachází jeviště, které je možné využít pro hudební, taneční i divadelní představení. Pro taneční vystoupení je možné vybavit jeviště baletizolem, pro hudební a divadelní vystoupení je k dispozici opona a základní zvuková a světelná aparatura.

K sokolovně přiléhá rozlehlý oplocený areál zahrady, který je vhodný pro pořádání venkovních akcí např.příměstských táborů, venkovních vystoupení, opékání u táboráku, apod. Během těchto akcí je možné se domluvit na využití sociálního zázemí v sokolovně.

V budově sokolovny a v nejbližších prostorách je možné využít možnost připojení k internetu.

¨

Kontaktní telefon pro sjednání pronájmu areálu sokolovny: 608 970 115.

Klikněte pro prohlídku sokolovny pomocí Google View

česká verze aktualizována 24.11.2019 design Jan Pachol 2010